Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search

Co to jest Coworking?

Co to jest Coworking?

Co to jest Coworking?

W dzisiejszych czasach coraz więcej młodych osób, wykonuje swoje obowiązki zawodowe w domu. Dzięki rozpowszechnieniu się Internetu, lokalizacja naszego miejsca pracy, w coraz większej grupie zawodów przestaje mieć znaczenie. Dzisiaj programiści, graficy, tłumacze, projektanci, pisarze, malarze, czy też dziennikarze mogą większość swojej pracy wykonywać bez konieczności wychodzenia z domu. Jak łatwo jednak się domyśleć nie każdy człowiek, będzie cenił sobie pracę zdalną, dlatego też na naszym rynku pojawiły się profesjonalne biura coworkingowe. Biura te, to specjalne miejsca, w których to freelancerzy mogą wspólnie pracować z innymi pracownikami w jednym pomieszczeniu.

Co to jest coworking?

Coworking to nic innego jak możliwość wykonywania swojej codziennej pracy indywidualnie, albo w określonych grupach, w specjalnym pomieszczeniu, które najczęściej wynajmuje się na dni lub godziny. Nowoczesne biura coworkingowe powstały głównie z myślą o niewielkich przedsiębiorstwach, freelancerach i osobach, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą. Centra do pracy współdzielonej oferują przestrzeń zamkniętą oraz open space. Wynajmowanie takiego biurka może okazać się również doskonałym pomysłem na zaoszczędzenie gotówki. Osoby, które nie maja jeszcze środków finansowych na swoje własne biuro, dzięki coworkingowi mogą wykonywać swoją pracę i oszczędzać na swoje własne lokum.

Zalety coworkingu

Coworking doskonale zwiększa komfort naszej pracy i pozwala nam lepiej skupić się na wykonywaniu powierzonych nam zleceń. Dla wielu osób największą zaletą, coworkingu może okazać się praca nad wspólnym projektem, a dokładnie mówiąc kooperacja z “żywymi ludźmi”. W naszym kraju profesjonalne centrale coworkingowe znajdują się praktycznie w każdym większym mieście, dlatego też nie powinnyśmy mieć żadnych problemów z skorzystaniem z takiej formy pracy. Ogromną zaletą coworkingu jest również to, że dzięki wspólnemu biurze, możemy poznać wielu nowych ludzi z różnych branż. Im większe grono coworkerów, to większa szansa, że nauczymy się czegoś nowego i że poznamy wartościowych ludzi.

Na co możemy liczyć oprócz “kawałka biurka”?

  • reprezentacyjne miejsce do spotkań biznesowych
  • przestrzeń kreatywną i relaksacyjną
  • dostęp do profesjonalnych urządzeń biurowych i szybkiego internetu
  • bary, kawiarnie, restauracje
  • obsługę recepcji
  • sale konferencyjne

Comments 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem