Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search

Historia powstania Wirtualnego Biura

Historia powstania Wirtualnego Biura

1982

– John Markoff pierwszy użył terminu “wirtualne biuro” w artykule opublikowanym w czasopiśmie “Informacje Światowe” . Markoff napisał: “W przyszłości w wirtualnym biurze, pracownicy nie będą ograniczani przez sprzęt komputerowy lub położenie geograficznego i zgodnie z tą wizją będą oni swobodnie podróżować lub wchodzić w interakcje z innymi osobami. Biuro przestanie mieć jedno znaczenie jakie znamy obecnie. ”

1983

– Monety Chris Kern użył określenie “wirtualne biuro” w swoim felietonie we wrześniu 1983 pisząc dla magazynu American Way. Kern użył to określenie jako możliwość opisania “prowadzenia działalności gospodarczej w czasie podróży” dzięki komputerom przenośnych. Kern pisze, że “W teorii, co najmniej, przenośny komputer, odpowiedni rodzaj oprogramowania i łącza telekomunikacyjne mogą stać się” wirtualnym biurem “, które podróżuje z menedżerem biznesu, pracownikiem personelu, gdziekolwiek on jest.”– Barrister Executive Suites, zaproponował “business tożsamość” jako umowy o świadczenie usług. Poniższa umowa pokazuje, że od 1992 roku były w ofercie różne pakiety “wirtualnego biura”. W jeden z nich zaoferowano skrzynkę pocztową, adres, recepcje, sale konferencyjną, kserokopiarkę i faks.

1994

– Ralph Gregory, zastosował komercyjne zastosowanie wirtualnych biur w Stanach Zjednoczonych. Rok później, 1995, założył Intelligent Office, wirtualne biura franchisingowe, który pozostaje do tej liderem.

Comments 1

  1. Baśka

    Ja zdecydowanie jestem na tak jeśli chodzi o wirtualne biuro! Wygoda i wsparcie odpowiednich osób znających temat, polecam wszystkim którzy się wahają 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem