Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search

VSL-System – firma z długą tradycją

VSL-System – firma z długą tradycją

VSL-System – firma z długą tradycją

VSL-System prowadzi wirtualne biura od 2010 roku. Specjalnie wynajęta ekipa testerów sprawdziła dla nas gdzie znajdują się biura i jaka jest ich jakość obsługi.
Otóż okazuje się, że VSL-System to firma, która zaczęła w branży wirtualnych biur działać w 2010 roku, kiedy usługa taka nie była jeszcze dobrze znana.

Trzeba przyznać, że firma bardzo się stara. Wynika to przede wszystkim z dwóch faktów – firma nabywa na własność lokale, w których potem oferuje swoje usługi oraz … ma podobno dobrze opłaconych pracowników – w każdym razie faktem jest, że członkowie załogi pracują nawet powyżej 5 lat. To dużo jak na wykonywanie usług typu “skanowanie korespondencji pocztowej”.
Dzięki braku rotacji pracowników uzyskuje się znacznie lepszą jakość obsługi niż w innych wirtualnych biurach – tak twierdzi właściciel firmy.

Własne lokale w centrum Warszawy

Wirtualne biuro prowadzone jest na lokalach własnych a nie wynajmowanych, gdyż na rynku ciężko jest zawrzeć umowę najmu dłuższą niż 10 lat a klienci firmy VSL-System potrafią być z tą firmą nawet od samego początku i deklarują jeszcze dłuższe korzystanie z biura wirtualnego.
“Po prostu VSL-System znacząco ułatwia nam życie” – twierdzi jedna z przypadkowo napotkanych klientek na ul. Mazowieckiej. Po chwili dodaje : “Mamy porządek w firmowej poczcie i nie trzeba zatrudniać osoby, która cały dzień będzie czekać w biurze na kuriera”.

Istotnie usługa wirtualnego biura VSL-System to de facto biuro realne, nie tylko adres siedziby i adres do korespondencji, ale biuro w którym każdy z klientów może sobie przyjść i usiąść.
Biura są w al. Jerozolimskich i na ul. Mazowieckiej ( blisko Świętokrzyskiej ). To takie lokalizacje, w których się po prostu bywa załatwiając na mieście inne sprawy, albo idąc na Nowy Świat czy do Złotych Tarasów.
Lokalizacje te podlegają pod dwa różne urzędy skarbowe, co jest świetnym rozwiązaniem, szczególnie dla osób posiadających więcej spółek.

Zdarzają się również klienci spoza Warszawy, którzy dystrybuują towar w terenie, ale siedzibę chcą mieć w ścisłym centrum z powodów prestiżu i pozycjonowania firmy w Google, jako lokalnej warszawskiej firmy.
W takich przypadkach lokalizacja przy Dworcu Centralnym w al. Jerozolimskich jest wręcz wymarzona. Część klientów nawet opowiada, że w deszczowy dzień nie musi brać do nas parasola, ponieważ wejście do biura jest zaraz za końcem przejścia podziemnego od Dworca Centralnego.
Dużym atutem są także sale do spotkań, za które nie trzeba płacić ( do pięciu godzin w miesiącu ).
Nawet jeśli ktoś przekroczy te pięć godzin to cennik VSL-System jest bardzo ekonomiczny i sala kosztuje tylko 10 zł za godzinę. Takiej oferty nigdzie nie ma za sale położone w ścisłym centrum.

W salach najczęściej odbywają się spotkania z kontrahentami, rekrutacje czy kontrole skarbowe.
Władze skarbowe nie mają żadnych problemów z tym, że firma korzysta z wirtualnego biura, zgodnie z hasłem premiera Morawieckiego “co nie jest zabronione jest dozwolone”.
Pracownicy VSL-System są natomiast nawet chwaleni przez panie z urzędu skarbowego.
Jak mówi jedna z pracownic : “przyszła pani z urzędu skarbowego i cieszyła się, że do tego biura ją skierowali bo tu zawsze jest porządek”.

Plusem oferty VSL-System dla klientów jest z kolei możliwość wnoszenia opłat co miesiąc a nie za rok z góry. W innych wirtualnych biurach, żeby opłata była niska tak jak w VSL-System 45 zł miesięcznie to trzeba zapłacić od razu za rok. Można więc powiedzieć, że właściciel VSL-System tak naprawdę nie kieruje się chęcią zysku, ale przede wszystkim dobrem klienta.

To na kliencie skupia się cała obsługa i to klient musi być zawsze zadowolony – dodaje właściciel.
Wszelkiego rodzaju szczegóły oferty wirtualnego biura VSL-System poznasz wchodząc na stronę http://www.biurowirtualnewarszawa.pl/

Comments 1

  1. Marek K

    Ja szczerze polecam, mają to wszystko dobrze zorganizowane i przede wszystkim zadbali o własność lokali a w tej branży to podstawa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem