Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search

Jak wybrać adres wirtualny dla swojej firmy?

Jak wybrać adres wirtualny dla swojej firmy?

Wirtualny Adres – prestiżowy, tani i nowoczesny. Domena polskich przedsiębiorców, freelancerów, start-upów którzy bardzo sobie cenią biuro wirtualne.  Prezentujemy pod spodem kilka podpowiedzi na co należy zwrócić szczególna uwagę wybierając taką opcje.

1. Wirtualny adres wizytówką firmy

Jak Cie widzą tak Cię piszą. Pamiętaj, wybierając wirtualny adres dla swojej firmy, a więc jego siedzibę sprawdź lokalizację oraz opinie o danym miejscu. Zwróć też uwagę jak wygląda budynek z zewnątrz i w środku. Czy w budynku swoją siedzibę maja jakieś renomowane firmy. Dodatkowy atut to adres w w centrum miasta lub znanej ulicy, przy której komunikacja miejska sprawnie działa. Prestiżowa lokalizacja firmy wzbudza już na starcie zaufanie przyszłych klientów.

2. Nie spiesz się!

Wybranie idealnego adresu dla firmy nie jest prostym zadaniem. W Polsce biura wirtualne cieszą się ogromna popularnością, a co za tym idzie na rynku jest mnóstwo konkurencyjnych ofert, które należy “na chłodno” porównać, nie kierując się chwilowymi emocjami i wybrać coś odpowiedniego dla siebie.

3. Jaki pakiet wybrać?

Nie sugeruj się od razu najniższą ceną. Wybierając wirtualny adres na starcie dostajesz możliwość wyboru różnych pakietów. Warto porównać oferty tańsze z tymi nieco droższymi. Może się okazać, że jednak należało wybrać pakiet droższy, ponieważ oferuje więcej usług, które przyniosą korzyści twojej firmie a tobie potrzebny czas na pracę.

4. Dodatkowe usługi

Biura wirtualne maja bogaty wybór dodatkowych usług. Należy oczywiście się z nimi szczegółowo zapoznać i dopasować odpowiednio do potrzeb swojej firmy. Oto niektóre z nich:
– zniżki na wynajem sali konferencyjnej
– dostęp do biura przez 24h poprzez aplikację internetową
– księgowość
– obsługa korespondencji przychodzącej
– odbieranie telefonu w imieniu Klienta przez wielojęzyczny personel recepcji zgodnie z wcześniejszymi wytycznymi
– przesyłanie korespondencji na życzenie Klienta pod wskazany adres

5. Podpisanie umowy

Umowa musi być jasna dla dwóch stron, co oznacza, że jest elastyczna i pozbawiona ukrytych kosztów.

6. Profesjonalizm firmy

Sprawdź czy firma posiada odpowiednio wykwalifikowany personel, który zna się na swojej pracy i służy pomocą nawet w losowych sytuacjach.

7. Data i godziny

Sprawdź też w jakie dni i w jakich godzinach jest czynne potencjalnie miejsce siedziby twojej firmy. Przeważnie firmy są pracują od poniedziałku do piątku w godzinach rannych 8.00/ 9.00 do 15.00/16.00 Być może będziesz potrzebował wynająć salę konferencyjną w weekend, a nie każda firma ma taką możliwość.

Comments 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem